Головна » 2017 » Листопад » 22 » Студенти-перекладачі провели засідання клубу «Encounters» за участю гостя з Нідерландів
16:32
Студенти-перекладачі провели засідання клубу «Encounters» за участю гостя з Нідерландів

22 листопада фахівець із бізнес-комунікацій Антуан Копен зустрівся зі студентами спеціальності «Переклад (англійська)» Маріупольського державного університету – учасниками клубу «Encounters».

Антуан Копен приїхав до України з Нідерландів і саме про свою рідну країну, її історію та сучасність, він розповів майбутнім перекладачам. Розповідь викликала у студентів МДУ великий інтерес. Хлопці та дівчата активно ставили питання – про рівень життя у Нідерландах, систему вищої освіти, дотримання принципів демократії та толерантності. Спілкування відбувалося англійською мовою.

На зустрічі із зарубіжним гостем також були присутні викладачі кафедри теорії та практики перекладу: доцент Олена Пефтієва і старші викладачі Марія Смирнова та Михайло Тарапатов.

Учасники клубу «Encounters» регулярно зустрічаються з цікавими людьми – носіями англійської мови. Це сприяє підвищенню рівня розмовної англійської і розширенню загального світогляду студентської молоді.

Клуб «Encounters» запрошує всіх охочих розвивати своє знання англійської мови. За детальною інформацією звертатися на кафедру теорії та практики перекладу МДУ за телефоном (0629) 52-70-16.

Читайте також: У МДУ пройшов тренінг на тему: «Індивідуальні сценарії Євроінтеграції»

 

Переглядів: 386 | Додав: Press