Головна » 2021 » Вересень » 16 » Студенти перших курсів МДУ зможуть навчитися розробляти стартапи
15:55
Студенти перших курсів МДУ зможуть навчитися розробляти стартапи


Маріупольський державний університет продовжує участь у проєкті «Підприємницький університет», до якого долучився у минулому навчальному році.

У рамках його реалізації до освітнього процесу МДУ впроваджена нетипова для українських вишів дисципліна «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами».


Академічний курс став обов’язковим для якісної підготовки майбутніх економістів. На парах молодь здобуває необхідні знання та навички для розробки стартапів, зокрема опановує діджитал маркетинг, інструменти брейнстормінгу та дизайн мислення.


Навчання проходить під керівництвом доцента кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Ольги Беззубченко. Для викладання на високому рівні, вона пройшла тренінг з інноваційного підприємництва, що був частиною проєкту. 


Перші слухачі нової дисципліни – студенти IV курсу спеціальностей «Економіка» та «Міжнародні економічні відносини» – вже розробили три стартапи та отримали експертні поради від практиків для удосконалення власних проєктів.


З цього навчального року освітній курс увійшов до Каталогу елективних дисциплін. Студенти перших курсів незалежно від спеціальності можуть обрати вивчення інноваційного підприємництва та управління стартап проєктами у другому семестрі. 

 

Читайте також: «Вивчати політику не з книжок, а на практиці»: підсумки Осінньої політологічної школи МДУ і Тартуського університету

Переглядів: 411 | Додав: Press