Головна » 2018 » Квітень » 27 » Студенти-правники дізналися про Зміни у Кримінальному процесуальному кодексі України
13:32
Студенти-правники дізналися про Зміни у Кримінальному процесуальному кодексі України

27 квітня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету відбулася лекція для студентів-правників на тему «Зміни у Кримінальному процесуальному кодексі України». Проект організовано у рамках співпраці Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України. Лекції проводять співробітники прокуратури Донецької області з метою підвищення рівня правової культури молоді.

На лекції були присутні студенти III-IV курсів спеціальності «Право» і викладачі кафедри права та публічного адміністрування. На початку заходу з вітальним словом до присутніх звернувся декан економіко-правового факультету, професор Роман Толпежніков.

 

Лекцію для студентів прочитав прокурор відділу нагляду за додержанням законів при розслідуванні злочинів проти життя Управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Прокуратури Донецької області Олег Сулейманов. Він розповів про останні зміни до статей Кримінального процесуального кодексу України, зауваживши на процесах порядку тимчасового вилучання майна, початку досудового розслідування, недопустимості розголошення відомостей досудового розслідування тощо.

 

Співробітник прокуратори разом із студентами розглянув питання щодо різниці понять «захисник» і «адвокат» у кримінальному процесі. Також лектор зосередив увагу на існуванні автоматизованої системи документообігу суду та щодо стадії досудового розслідування кримінальних справ.

 

По завершенні студенти глибше ознайомилися зі специфікою своєї діяльності та особливостями роботи органів прокуратури.

 

Читайте також: Студенти МДУ взяли участь у Всеукраїнському правовому диктанті

Переглядів: 305 | Додав: Press