Головна » 2018 » Березень » 23 » Студенти-правознавці дізналися, як працює обласне управління Нацполіції
12:12
Студенти-правознавці дізналися, як працює обласне управління Нацполіції

Триває знайомство студентів Маріупольського державного університету з діяльністю поліції Донеччини. 22 березня Головне управління Національної поліції в Донецькій області відвідали першокурсники спеціальності «Право» на чолі з куратором – старшим викладачем кафедри права та публічного адміністрування Сюзанною Барегамян.

Екскурсію будівлею главку розпочав начальник чергової частини поліції Донецької області Олександр Бесчастний. Він розповів про систему охорони, відеоспостереження на території, порядок пропуску до управління та продемонстрував сучасне обладнання, яке може виявити наявність предметів зброї навіть не відкриваючи зміст пакету. Через броньовані двері, які витримують понад 500 кг, студентів провели до чергової частини, куди можуть заходити тільки співробітники цього відділу – всім іншим вхід заборонено, після чого ознайомили з приміщеннями, де зберігається зброя.


Коридорами обласного управління поліції студентів провів заступник начальника відділу служби 102 управління інформаційної підтримки та координації поліції Артем Сахно. Майбутні правознавці на власні очі побачили, як працюють диспетчери UASC, дізналися про роботу смарт-зупинки і «розумних» камер, які здатні навіть на великій відстані розпізнати номер автомобіля та особу правопорушника. Також їм розповіли про мобільний додаток 102, який передбачає миттєвий виклик поліції та прибуття групи на місце призначення за 5-7 хвилин.


Інші приміщення главку поліції показав старший інспектор відділу соціально-гуманітарної роботи Управління кадрового забезпечення Олександр Український. Він ознайомив студентів з історією створення музею поліції Донецької області, розповів про героїв, які загинули під час виконання служби, про діяльність Ліги майбутніх поліцейських, про співробітників поліції, які мають нагороди за особливі заслуги.


Відвідання Головного управління Нацполіції в Донецькій області мало велику практичну значну значущість для студентів спеціальності «Право», які разом із яскравими враженнями отримали багато цікавої та корисної інформації. 

Фото ГУНП в Донецькій області

Читайте також: Студентам розповіли про соціально значущі проекти Національної поліції України

Переглядів: 191 | Додав: Прес-центр