Головна » 2017 » Червень » 8 » Студенти-рекламісти МДУ стали переможцями Міжнародного фестивалю
12:45
Студенти-рекламісти МДУ стали переможцями Міжнародного фестивалю

Студенти третього курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Маріупольського державного університету взяли участь у Міжнародному фестивалі реклами «Scotch Fest». Фестиваль орієнтований на студентів вищих навчальних закладів, а також молодих фахівців у галузі реклами, паблік рілейшнз, маркетингу, дизайну, журналістики. Фестиваль проводиться за ініціативою Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. 

Учасники мали змогу позмагатися за призові місця фестивалю одразу у декількох номінаціях – відеореклама, аудіореклама, пресова реклама, зовнішня реклама, вірусне відео, інновації та Start-up, рекламне селфі, інші види реклами, а також дві спеціальні номінації від спонсорів. На розгляд журі можна було подавати як комерційні продукти та проекти, так і рекламу соціального спрямування. 

Студенти МДУ подали свої роботи одразу в декількох номінаціях. Результатом творчої активності та креативності студентів-рекламістів стало 1 місце у номінації «Аудіореклама», яке посів студент Олександр Стовба, і 2 місце у номінації «Зовнішня реклама (соціальна)», яке вибороли Оксана Дерев’янко, Марія Кашперська та Марина Хорош.

До складу журі фестивалю входили авторитетні представники рекламного бізнесу. Головою журі виступив Генеральний директор Всеукраїнської рекламної коаліції та Керівник Київського міжнародного фестивалю реклами Максим Лазебник

Читайте також: Студенти МДУ взяли участь у святкуванні Дня журналіста

   

Роботи студентів МДУ 

Переглядів: 463 | Додав: Прес-центр