Головна » 2018 » Вересень » 4 » Студенти спеціальності «Мова та література (німецька)» отримали сертифікати Ґете-Інституту
17:11
Студенти спеціальності «Мова та література (німецька)» отримали сертифікати Ґете-Інституту

Студенти Маріупольського державного університету отримали сертифікати Ґете-Інституту, які є дійсним документом про підвищення кваліфікації вчителів німецької мови і визнаються Міністерством освіти і науки України.

Протягом семестру студенти IV курсу спеціальності «Мова та література (німецька)» проходили онлайн-курс на платформі moodle Ґете-Інституту і навчалися планувати заняття з німецької мови. Їх наставниками були в. о. завідувача кафедри німецької та французької філології МДУ, доцент Юлія Кажан і викладач німецької мови Ґете-Інституту в Україні Тетяна Павлова. Обов'язковою складовою програми навчання була 4-тижнева практика у маріупольських школах, де студенти змогли на практиці застосувати набуті знання.


Можливість удосконалити свої мовні навички та методичні компетенції й отримати сертифікат міжнародного зразка старшокурсники отримали завдяки договору про співпрацю між МДУ і Ґете-Інститутом в Україні. У рамках договору університет реалізує пілотний проект Ґете-Інституту, який передбачає впровадження у навчальний процес факультету іноземних мов методичних матеріалів серії DLL (Deutsch Lehren Lernen – «Вчимося навчати німецької»), розроблених інтернаціональною командою досвідчених фахівців за сприяння Ґете-Інституту. 


Читайте також: Студенти МДУ вдосконалювали знання грецької мови та культури у Салоніках

Переглядів: 151 | Додав: Press