Головна » 2018 » Грудень » 20 » Студенти спеціальності «Початкова освіта» МДУ відвідали відкриті уроки у школах
15:40
Студенти спеціальності «Початкова освіта» МДУ відвідали відкриті уроки у школах

Протягом грудня студенти ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Маріупольського державного університету відвідували відкриті уроки у загальноосвітніх школах №№ 36, 3 та в НВК «колегіум-школа» № 28. Знайомство молоді з майбутньою професією організували завідувач кафедри педагогіки та освіти Леніна Задорожна-Княгницька і доцент кафедри Ірина Тимофєєва.

Побувавши на уроках з математики, української мови та інтегрованого курсу «Я досліджую світ», дівчата познайомилися з особливостями роботи в умовах Нової української школи, структурою уроку, дидактичними матеріалами, які можна застосовувати під час навчання, аби воно було цікавим та корисним для учнів.


Також майбутні вчителі початкових класів побачили практичне застосування основних методів розвитку критичного мислення учнів. На власному прикладі вчителі-методисти показали, що у Новій українській школі учитель перестає бути транслятором, а перетворюється на організатора, який допомагає учням здобувати знання. У свою чергу учні вже не є спостерігачами, а відповідають за здобуття знань і шукають практичне застосування отриманій інформації. Таким чином, важливими стають саме знання, а не оцінки. 


Подібні заходи є важливою складовою практичної підготовки вчителів початкової школи, адже допомагають студентам дізнатися про сучасні методи навчання і вимоги, яким має відповідати педагог.


Читайте також: Студенти спеціальності «Початкова освіта» вивчатимуть методику викладання християнської етики

Переглядів: 194 | Додав: Press