Головна » 2017 » Листопад » 27 » Студенти і школярі обговорили творчість Вільяма Шекспіра
16:29
Студенти і школярі обговорили творчість Вільяма Шекспіра

27 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося спільне засідання студентських наукових товариств кафедри культурології та інформаційної діяльності «Контент» та «Парадигма» на тему «Культурологічні виміри творчості Вільяма Шекспіра».

Організаторами виступили старший викладач кафедри культурології та інформаційної діяльності Любов Дабло, керівник СНТ «Парадигма», доцент Тамара Нікольченко та керівник СНТ «Контент», доцент В’ячеслав Кудлай.

У засіданні взяли участь студенти спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Культурологія», учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл № 7, 18 та Маріупольського міського навчально-виховного комплексу «Гімназія-школа» № 25. Учасники засідання дізналися про нові грані творчості видатного англійського поета Вільяма Шекспіра, про розвиток Шекспіріади на території України із середини ХІХ століття і до сьогодні. Також присутні ознайомилися з перекладами сонетів Шекспіра у виконанні Галини Колодій, Дмитра Пєвцова, Олександра Суханова, Мікаела Тарівердієва тощо. 

Минулого року відзначалося 400-річчя з дня смерті відомого поета і драматурга, проте його творчість і сьогодні надихає молодь на любов, на роздуми про життя, взаємини між поколіннями.

Читайте також: «В Італії їжа – це синонім культури, традицій і любові»: у МДУ триває Тиждень італійської кухні у світі

Переглядів: 319 | Додав: Прес-центр