Головна » 2017 » Лютий » 10 » Студенти та викладачі МДУ створюють настільну історичну гру
14:07
Студенти та викладачі МДУ створюють настільну історичну гру

9 лютого у Маріупольському державному університеті відбулася презентація проекту зі створення настільної гри з історії Маріуполя. Студенти спеціальності «Історія», доцент Світлана Арабаджи і старший викладач кафедри історичних дисциплін В'ячеслав Забавін стали переможцями конкурсу малих грантів від «Маріупольського союзу молоді» за фінансової та технічної підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Далі ініціативна група планує створити настільну історичну гру, в яку зможуть грати маріупольці від 11 до 100 років. Гра буде висвітлювати історію Маріуполя з кінця ХVІІІ століття по сьогоднішній день. Вчора на історичному факультеті МДУ відбулося організаційне зібрання учасників проекту, планування етапів по його реалізації і тестування вже існуючих ігор історичної спрямованості.


Історики звертаються з проханням до всіх мешканців міста взяти участь в її створенні. Для цього необхідно заповнити анкету та розповісти, які події з життя міста є для Вас важливими. Для заповнення анкети необхідно заповнити гугл-форму або зайти в групу «Настільна ігра з історії Маріуполя» в соціальних мережах Facebook  або ВКонтакте 
Завдяки отриманому гранту, комплекти гри будуть подаровані Маріупольському державному університету, молодіжним центрам, школам партнерам, Центральної юнацькій бібліотеці. Кожен бажаючий зможе абсолютно безкоштовно зануритися в історію нашого міста. Реалізація проекту запланована на лютий - травень цього року.

Читайте також: У МДУ пройшов майстер-клас режисера-постановника Анжеліки Добрунової

 

Переглядів: 901 | Додав: Прес-центр