Головна » 2016 » Листопад » 16 » Студенти та викладачі МДУ відзначили 85-річчя Маріупольського радіомовлення
15:42
Студенти та викладачі МДУ відзначили 85-річчя Маріупольського радіомовлення

Кафедра соціальних комунікацій Маріупольського державного університету стала організатором круглого столу «Радіомовлення Маріуполя: історія і перспективи». Проведення цього заходу приурочено до 25-річного ювілею університету і 85-річного ювілею радіомовлення в Маріуполі.

Перед студентами виступили заслужений журналіст України, директор ТРК «Радіо Приазов'я» Віктор Грамматіков, теле- і радіоведучий, голова ГО «Громадське радіо» Андрій Куликов, директор ПрАТ «ТРК «Євростудія» Світлана Безчотнікова.

Маріупольський державний університет готує фахівців в медіа-сфері та активно співпрацює із засобами масової інформації, в тому числі - і маріупольськими радіостанціями. На «Радіо Приазов'я», «Громадському радіо», «Маріупольської радіо групі» успішно працюють випускники МГУ, на базі ТРК «Євростудія» створена експериментальний майданчик для апробації інноваційних проектів студентів університету. Під час заходу студенти спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв'язки з громадськістю» МДУ дізналися про унікальність і своєрідність регіонального радіомовлення Приазов'я, а також про людей, ентузіазмом і творчою працею яких пишеться історія маріупольського радіо.

Читайте також: Студенти МДУ з'являться в рекламі

 

Переглядів: 391 | Додав: Прес-центр