Головна » 2017 » Червень » 2 » Студенти-волонтери МДУ навчали дітей у літніх мовних таборах
15:34
Студенти-волонтери МДУ навчали дітей у літніх мовних таборах

З 29 травня по 2 червня студенти факультету іноземних мов Маріупольського державного університету брали участь у роботі літніх мовних таборів, організованих на базі загальноосвітніх навчальних закладів міста. 

Під керівництвом асистента кафедри англійської філології Анастасії Єрьоміної студенти III курсу спеціальності Мова та література(англійська) залучали школярів до інтерактивних занять, країнознавчого квесту та засідань англомовного клубу. Таким чином волонтери мали нагоду підвищити рівень готовності до професійної діяльності.

Для учнів п'ятих-шостих класів Яна Куца, Єлизавета Ільїна і Марія Кушіль провели інтерактивне заняття «Leisure time». Учнів навчали англійській лексиці та граматиці. Також школярі вивчали мову через малювання та пісні.

 

Для учнів сьомих-восьмих класів був проведений квест із країнознавства «Treasure island». Провели його Тетяна Литовченко, Олена Цололо, Маргарита Федіна та Вікторія Кудлай.

Для десятикласників волонтери Світлана Меркулова, Галина Арабаджи та Аліна Дегермеджи провели заняття «Open-air English Speaking Club «Relationship». На розмовному клубі старшокласники виконували різноманітні завдання та розвивали комунікативні навички.

2 червня пройшов підсумковий захід, який відвідали іноземні волонтери «Go Global» за програмою «Go Camp». Разом з ними студенти МДУ провели інтерактивні навчальні заняття й обмінялися досвідом. У ході літньому мовному таборі маріупольські школярі впевнилися у тому, що вчити англійську – насправді цікаво та легко!

Читайте також: Викладачі МДУ навчають школярів німецької в межах "Літньої мовної школи"

Переглядів: 314 | Додав: Прес-центр