Головна » 2018 » Лютий » 22 » Ужгородські студенти відвідали Музей історії та археології МДУ
10:16
Ужгородські студенти відвідали Музей історії та археології МДУ

21 лютого учасники програми студентського обміну «GOxChange» відвідали Музей історії та археології Маріупольського державного університету. Екскурсію музеєм для студентів з Ужгорода провели студенти-історики, члени студентського історико-археологічного наукового товариства МДУ Олександра Воротілова і Володимир ШаргородськийВони розповіли гостям про стародавні знахідки, отримані у результаті роботи археологічної експедиції університету.

Студенти оглянули виставку воєнно-історичної мініатюри, експозицію «Історія грошового обігу в Україні», старовинні амфори, прикраси та одяг епохи середньовіччя. Оглянувши експонати, відвідувачі зазначили, що Музей історії та археології МДУ цікавий тим, що поєднує у собі історію у комплексі та має реконструйовані об'єкти. Наприкінці екскурсії усі бажаючі змогли приміряти на себе реконструйований середньовічний шолом, взяти до рук меча або списа.

Для більш детального знайомства з історією Маріуполя ужгородським гостям запропонували зіграли у настільну історичну гру «Маріуполь step by step», розроблену членами члени студентського історико-археологічного наукового товариства МДУ.

Нагадаємо, що презентація студентських медіапроектів, покликаних сформувати нове уявлення про Маріуполь, відбудеться 27 лютого о 16:00 на базі МДУ. Кращі проекти, мета яких — зруйнувати стереотипи про малознайоме місто, будуть розміщені у провідних національних та регіональних ЗМІ.

Читайте також: Студенти з Ужгорода зустрілися зі студрадою МДУ

Переглядів: 289 | Додав: Press