Головна » 2018 » Листопад » 9 » «Висвітлення діяльності НАН України в українських медіа»: круглий стіл на честь 100-річчя академії
15:54
«Висвітлення діяльності НАН України в українських медіа»: круглий стіл на честь 100-річчя академії

9 листопада відбулося засідання прес-клубу кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, приурочене до 100-річчя Національної академії наук України. Захід проходив у форматі круглого столу на тему «Висвітлення діяльності НАН України в українських медіа».

Засідання відкрила старший викладач кафедри Олена Мельникова, яка розповіла про багаторічну історію НАН України і роль науки у сучасному суспільстві.

Із доповідями виступили студентки спеціальностей «Журналістика. Журналістика» і «Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю» Тамара Жихарева, Юлія Ралюк, Ганна Мельцева, Валерія Кумуджиєва, Олександра Герт і Ганна Супрун. Вони представили результати моніторингу ЗМІ на предмет висвітлення діяльності українських науковців.


Дослідниці зауважили, що в цілому медійники презентують академію з позитивного боку, адже у їх матеріалах регулярно з'являються коментарі авторитетних вчених НАН України з питань освіти, науки, політики, медицини, соціології тощо. Крім того, учасники обговорили кількісно-якісні показники наукової діяльності НАНУ.


Наприкінці дискусії Олена Мельникова звернула увагу студентів на проблему відтоку мізків, через що відкриття українських вчених стають власністю інших країн, і зазначила, що на світовій арені Україна найбільш відома науковими досягненнями у сферах медицини, екології та технологій.


Читайте також: У МДУ пройшов семінар до 100-річчя Національної академії наук України

Переглядів: 121 | Додав: Press