Головна » 2017 » Листопад » 7 » Студенти-журналісти МДУ зустрілися з прес-аташе ФК «Маріуполь»
16:02
Студенти-журналісти МДУ зустрілися з прес-аташе ФК «Маріуполь»

6 листопада у рамках засідання прес-клубу кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету відбулася зустріч студентів спеціальності «Журналістика» з прес-аташе Футбольного клубу «Маріуполь» Станіславом Івановим. На зустріч був запрошений в. о. завідувача кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, доктор педагогічних наук, професор Андрій Осіпцов.

Під час зустрічі розглядалися питання актуальності та затребуваності спеціалізованих спортивних журналістів в інформаційному просторі Маріуполя. 

«Спортивна журналістика – це особлива галузь журналістики, яка потребує спеціальних знань і навичок», – відзначив Андрій Осіпцов. Також він зауважив, що висвітлення спортивних подій, які відбуваються в університету й у місті, сприятиме поширенню ідеї здорового способу життя і мотивуватиме маріупольців займатися фізкультурою та спортом.

У свою чергу Станіслав Іванов закцентував увагу на важливості оперативної подачі інформації і володіння такими професійними навичками, як вміння працювати фотокореспондентом і репортером, зокрема під час футбольних матчів. Прес-аташе додав, що у Маріуполі як спортивній столиці Приазов’я діє багато спортивних секцій з різних видів спорту, тож поле для діяльності спортивного журналіста – достатньо велике.

За традицією прес-клубу студенти ставили гострі, цікаві запитання, демонструючи обізнаність у спортивному житті України та Маріуполя зокрема. 

На завершення зустрічі учасники подякували гостю за цікаву дискусію і наголосили на потребі збільшення кількості кваліфікованих спортивних кореспондентів. Студенти, викладачі університету і прес-аташе ФК «Маріуполь» домовилися спільними зусиллями розвивати спортивну журналістику на рівні міста.

Читайте також: Зустріч ректора зі студентами і викладачами факультету філології та масових комунікацій

Переглядів: 347 | Додав: Прес-центр