Головна » 2018 » Листопад » 16 » У МДУ презентували освітню програму «Skills Lab» (реєстрація учасників – до 21 листопада)
15:05
У МДУ презентували освітню програму «Skills Lab» (реєстрація учасників – до 21 листопада)

16 листопада студактив Маріупольського державного університету зустрівся із представниками Маріупольської cпілки молоді, які презентували освітню програму «Skills Lab» за напрямками «Успішна кар’єра» та «Власна справа». Захід організований за сприяння лабораторії з організації практик та працевлаштування випускників МДУ.  
Навчання за програмою «Skills Lab» триватиме з 26 листопада до 26 грудня. До участі запрошується молодь віком від 16 до 35 років.


Координатори проекту Михайло Юртін і Дар'я Маркович розповіли студентам, що протягом навчання за програмою «Успішна кар’єра» вони дізнаються, як знайти роботу своєї мрії, скласти взірцеве резюме для успішної співбесіди, як раціонально планувати свій робочий час для досягнення успіху, а також що таке критичне мислення і дизайн мислення.


У рамках програми «Власна справа» молодь вивчатиме особливості розробки і створення власного бізнесу, написання бізнес-плану, розглядатиме правові та фінансові питання підприємницької діяльності. 


Програми стануть цікавими для тих, хто хоче започаткувати власний бізнес, шукає або хоче змінити свою роботу. Участь у «Skills Lab» є безкоштовною. Реєстрацію учасників відкрито до 21 листопада.


Розклад занять курсу «Skills Lab: Власна справа»  - (реєстрація)

Розклад занять курсу «Skills Lab: Успішна кар'єра»  - (реєстрація)


Детальну інформацію можна дізнатися за телефоном 067-199-43-31 (Михайло Юртін) або за електронною адресою yurtin@outlook.com.


Читайте також: Стажування для студентів в аналітичних центрах (подача заявок – до 22 листопада)

Переглядів: 127 | Додав: Press