Головна » 2016 » Листопад » 28 » Студентка МДУ Марія Велько пройшла практику у Посольстві України в Словенії
14:46
Студентка МДУ Марія Велько пройшла практику у Посольстві України в Словенії

З 7 по 18 листопада 2016 року студентка IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Маріупольського державного університету Марія Велько проходила практику у Посольстві України в Республіці Словенія (м. Любляна). Стажування організоване у рамках домовленостей, досягнутих доцентом кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ Сергієм Пахоменком під час проведення лекцій для співробітників Посольства влітку цього року. 

Перебуваючи на практиці, Марія Велько брала безпосередню участь у підготовці проектів дипломатичних нот, опрацюванні інформаційних матеріалів та пропозицій українських і словенських компаній, оформленні відповідних документів консульського підрозділу Посольства. Символічно, що під час стажування Марія взяла участь у зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, який перебував з офіційним візитом у Любляні.  

У характеристиці, яка була надана Посольством України в Словенії за підсумками практики, зазначено, що студентка МДУ Марія Велько наполегливо, старанно та відповідально ставилася до виконання завдань, виявляла зацікавленість та ініціативність. Знання та практичні навички, отримані у процесі стажування, разом із рекомендаціями Посольства сприятимуть підвищенню конкурентоспроможності студентки при подальшому працевлаштуванні за фахом.

Окрім організації даного стажування, особисті контакти доцента кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ Сергія Пахоменка з Посольством України в Словенії та з українською діаспорою Словенії вже втілилися у проведення двох відкритих лекцій у Посольстві та активну взаємодію зі словенськими ЗМІ з метою об’єктивного висвітлення ситуації на Сході Україні.

Читайте також: Аташе Посольства Італії в Україні Нікола Франко Баллоні прочитав лекцію студентам МДУ

 

Переглядів: 700 | Додав: Прес-центр