Головна » 2018 » Листопад » 9 » Студентка МДУ Олександра Федотова взяла участь у відеоконкурсі та виграла подорож до Риму
13:04
Студентка МДУ Олександра Федотова взяла участь у відеоконкурсі та виграла подорож до Риму

Студентка Маріупольського державного університету Олександра Федотова виграла подорож до Риму, посівши друге місце у Міжнародному кінематографічному конкурсі «Наче в дзеркалі».

Конкурс проводила Спілка «Данте Аліг’єрі» за підтримки мережі Італійських інститутів культури. Творчі роботи учасників були присвячені темі «Італійська мова для кіно та у кіно. Італія: погляд ззовні».

Олександра Федотова навчається на 4 курсі спеціальності «Мова та література (італійська)». Поїздка до Риму стала прекрасною можливістю не лише познайомитися з історією та культурою столиці Італії, а й удосконалити навички володіння італійською мовою. 

 

Студентка МДУ відвідує Італію не вперше. Влітку 2017 року вона протягом місяця навчалася в Університеті для іноземців міста Перуджа за стипендіальною програмою Міністерства закордонних справ Італійської Республіки. За словами Олександри, саме це стажування надихнуло її на участь у кінематографічному конкурсі.

 

Перемога в конкурсі та ця подорож – приємна несподіванка для мене. Італія, її мова і культура зачарували мене, стали частиною мого життя, 

– Олександра Федотова.


Наразі студентка перебуває у Римі. Вона відвідала центральний офіс Спілки «Данте Аліг’єрі», зустрілася з її Генеральним секретарем Алессандро Мазі, занурилася в атмосферу Вічного міста під час тематичних екскурсій.
 
Відео переможниці, у якому вона знаходить спільне у Маріуполя та Риму, можна переглянути тут.


Читайте також: Доцент МДУ Світлана Арабаджи відвідала Кіпр за програмою молодіжного обміну

Переглядів: 214 | Додав: Прес-центр