Головна » 2022 » Липень » 25 » Студентка МДУ Олександра Постоєва пройшла навчання у медіа академії Греції
11:00
Студентка МДУ Олександра Постоєва пройшла навчання у медіа академії Греції

Студентка ІІ курсу спеціальності «Журналістика та соціальна комунікація» Маріупольського державного університету Олександра Постоєва стала учасницею VI Літньої міжнародної медіа академії у Солоніках (Греція) «Нові тенденції у медіа та журналістиці». 

В освітньому курсі взяли участь професійні журналісти та здобувачі вищої освіти з України, Греції, США, Німеччини, Італії, Азербайджану, Грузії, Словаччини. Протягом 11 днів вони розглядали нові тренди у медіапросторі, тенденції сучасної журналістики і виключне значення відповідальності журналіста.

 

Ми вивчали поняття мови ворожнечі та інформаційного вакууму, розбирали методи і механізми фактчеку на прикладах висвітлення у ЗМІ війни в Україні. Найцікавішим для мене стало ознайомлення з роботами голландської фотожурналістки Ілві Ньокікт’єн. На прикладах її робіт ми побачили, як один кадр може мати більше сенсу, аніж сотні слів.


За результатами навчання учасники написали есе про цінність життя у реаліях війни. Отримані знання досвідченні та майбутні медійники зможуть використовувати у своїй подальшій журналістській діяльності. 


Окрім навчання учасники медіа академії разом проводили вечори, обмінювалися думками та розповідали про власний досвід роботи у медіа.
 

Академія подарувала мені знайомство з новими цікавими людьми. У кожного з них різний світогляд і життєвий досвід, якими вони залюбки ділилися. Приємно бачити, як тут усі закохані у журналістику та горять своєю справою. Для мене, як для студентки, почути історії професійних журналістів було найцікавішим і найкориснішим досвідом.

 

З-поміж іншого, Олександра дала інтерв'ю грецькому телеканалу ERT3Social. Для сюжету студентка розповіла, чому вирішила взяти участь у медіа академії, що корисного дізналася під час навчання, як проходило спілкування з іншими учасниками курсу.

 

Читайте також: Доцентка МДУ Олена Мельникова-Курганова вдосконалювала журналістську майстерність у Чехії

Переглядів: 128 | Додав: Press