Головна » 2017 » Грудень » 12 » Студентка МДУ стала переможцем конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення реформи місцевого самоврядування
11:45
Студентка МДУ стала переможцем конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення реформи місцевого самоврядування

Минулої неділі Донецька обласна державна організація провела конкурс журналістських робіт на краще висвітлення реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Донеччини. Серед переможців конкурсу – магістр спеціальності «Журналістика» Маріупольського державного університету Катерина Непомняща.

Конкурс базований на адаптованій методології Ради Європи і присвячений позитивному досвіду впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

За результатами конкурсу 1 місце в номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» посіла Катерина Непомняща. Також її матеріал «Децентралізація: Маріуполь або Мангуш?» був удостоєний окремої номінації «За дотримання журналістських стандартів та етичних норм».

Всього на конкурс було подано 39 робіт. Переможців визначали у чотирьох номінаціях: кращий радіо-, телевізійний матеріал, кращий матеріал у друкованих ЗМІ та інтернет-виданнях. Переможці з кожної номінації отримали сертифікати та грошові призи від організаторів.

«Роль ЗМІ у донесенні інформації про позитивні зміни, про проблеми впровадження реформи та шляхи їх подолання, вкрай важлива. Дякуємо всім журналістам, які долучаються до цього процесу», – зазначив губернатор Донецької області Павло Жебрівський.

Читайте також: Студентка МДУ стала переможцем всеукраїнського конкурсу з журналістики

Переглядів: 245 | Додав: Press