Головна » 2017 » Грудень » 8 » Студентка МДУ стала переможцем всеукраїнського конкурсу з журналістики
09:27
Студентка МДУ стала переможцем всеукраїнського конкурсу з журналістики

Цієї неділі студентка IV курсу спеціальності «Журналістика» Маріупольського державного університету Еліна Прокопчук одержала перемогу в конкурсі для журналістів на краще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. За творчу роботу студентка отримала призове місце у номінації «Кращий студентський матеріал».

Конкурс проводився в межах проекту ЕС Association4U, інформаційним партнером якого виступив сайт «Главком». Участь у конкурсі брали регіональні журналісти і студенти зі всієї України. 

Нагородження переможців відбулося 5 грудня у Києві. Дипломи учасникам конкурсу вручила Віце-премьєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Клімпуш-Цинцадзе. Вона підкреслила, що писати на подібні теми непросто, але потреба саме у таких матеріалах дуже значуща.

Також для учасників-переможців були організовані тренінги від іноземних медіа-експертів Клеменса Шелля та Інґо Пеца.

Усього на конкурс було подано 130 робіт, з яких журі виокремило лише сім найкращих у різних номінаціях. Переможці конкурсу були нагороджені цінними призами, а їхні роботи будуть опубліковані на інформаційному сайті «Главком».

Читайте також: Доцент МДУ Світлана Арабаджи презентувала історичну гру «Маріуполь step by step» на Фестивалі живої історії у Києві

Переглядів: 451 | Додав: Press