Головна » 2020 » Червень » 5 » Магістрантка МДУ Тетяна Рак отримуватиме стипендію імені В. М. Чорновола
19:00
Магістрантка МДУ Тетяна Рак отримуватиме стипендію імені В. М. Чорновола

Магістранці спеціальності «Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю» Маріупольського державного університету Тетяні Рак призначено академічну стипендію імені В. М. Чорновола на II семестр 2019/2020 навчального року.

Стипендій імені В. М. Чорновола удостоєні п'ять кращих студенток зі всіх закладів вищої освіти України, які займаються підготовкою майбутніх журналістів.


За роки навчання в університеті Тетяна зарекомендувала себе як здібна, відповідальна і старанна учениця. Дівчина складає всі іспити та заліки на відмінно, успішно займається науковою і громадською діяльністю. Минулого року студентка отримала міжнародний сертифікат від IELTS, який засвідчує вільне володіння англійською мовою. 


Тетяна неодноразово презентувала результати власних досліджень на всеукраїнських наукових конференціях, збагачувала професійні знання на форумах, тренінгах і семінарах. Як одна з найкращих студенток на курсі вона була запрошена до складу журі І етапу Всеукраїнського учнівського турніру юних журналістів. Завдяки набутому досвіду у сфері бізнесу, піару та інтернет-маркетингу дівчина виступила спікеркою у прес-клубі кафедри соціальних комунікцій МДУ. 


Наразі Тетяна Рак не тільки активно працює над написанням магістерської роботи, а й застосовує свої знання у просуванні сервісу доставки «В’юнко», який розрахований на допомогу соціально незахищених верств населення. 


Щиро вітаємо і бажаємо подальших творчих успіхів у навчанні, науці та громадській діяльності!

 

Читайте також: Студентки МДУ отримуватимуть стипендії імені М. С. Грушевського

 

Переглядів: 504 | Додав: Press