Головна » 2018 » Квітень » 23 » Студентка МДУ виграла стипендію для стажування у Берліні
13:32
Студентка МДУ виграла стипендію для стажування у Берліні

Студентка спеціальності «Мова та література (німецька)» Маріупольського державного університету Софія Лобанова стала переможцем конкурсу Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та отримала стипендію для стажування в Інституті міжнародної комунікації м. Берлін. Для перемоги у програмі DAAD Софія успішно склала мовний іспит Test DAF і підготувала пакет необхідних документів.

З 2 по 27 липня Софія у складі інтернаціональної групи буде вдосконалювати мовні знання та поглиблювати лінгвокраїнознавчу компетентність. Крім того, у рамках курсу передбачається робота над проектами на суспільно-політичні теми, які виконуються у складі мікрогруп і завершаться презентацією результатів.

 

Кафедра німецької та французької філології МДУ активно співпрацює з міжнародними освітніми організаціями з метою покращення якості підготовки фахівців. За останні два роки 15 студентів факультету іноземних мов, які вивчають німецьку, взяли участь у стажуваннях, організованих Німецькою службою академічних обмінів найбільшою у світі організацією у сфері підтримки міжнародного обміну студентами та вченими.

 

Читайте також: Майбутні журналісти взяли участь у дводенному прес-турі у Києві

Переглядів: 283 | Додав: Прес-центр