Головна » 2017 » Лютий » 27 » Студентка МДУ взяла участь у семінарі ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
13:11
Студентка МДУ взяла участь у семінарі ЦК Профспілки працівників освіти і науки України

15-17 лютого студентка Маріупольського державного університету, голова профбюро економіко-правового факультету Анастасія Кідалова взяла участь у семінарі голів первинних профспілкових організацій осіб, які навчаються, організованому ЦК Профспілки працівників освіти і науки України. На семінар приїхали понад 70 активних представників студентства із різних куточків країни. Метою заходу було обговорення змін у стипендіальному забезпеченні, законодавства про освіту в частині прав, гарантій і обов’язків здобувачів вищої освіти, пріоритетних напрямків молодіжної політики у сучасних умовах.

На семінарі виступив Перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець. Він не лише розповів про заходи Міністерства у рамках реалізації постанов Кабміну з питань стипендіального забезпечення, а й акцентував увагу на особливостях економічних відносин в освітній системі. Володимир Ковтунець зазначив, що вища освіта має відповідати сучасним вимогам, і порадив лідерам студентських профкомів допомагати у реформуванні системи, щоб вона була збалансованою та  сприяла отриманню якісних знань і вмінь.

Крім того, лідери студентських профкомів отримали можливість поставити питання фахівцям Міністерства освіти і науки України: Ірині Ісаєвій з Департаменту економіки та фінансування й Олександру Пижову з Департаменту вищої освіти. Тут дискусії точилися навколо питань нарахування стипендій, формування рейтингів студентів тощо. Окрему увагу приділили питанню виплати соціальних стипендій. Інформацією про те, які категорії осіб мають на неї право, процедуру отримання соціальних стипендій, терміни подачі документів та нюансам роботи соціальних управлінь поділилася Любов Ніколаєва з Департаменту державного соціального захисту населення Міністерства праці та соціальної політики України.

Загалом триденна програма семінару була досить насиченою та різноплановою. Окрім спілкуванням з представниками влади молодь мала змогу обмінятися практичним досвідом щодо вирішення проблемних питань, які хвилюють студентство. Підбиваючи підсумки семінару, студенти наголосили, що готові брати безпосередню участь у суспільних перетвореннях та реформуванні держави.

За матеріалами сайту Профспілки працівників освіти і науки України

Читайте також: Делегація з Литовської Республіки зустрілася з керівництвом і студентами МДУ

Переглядів: 591 | Додав: Прес-центр