Головна » 2017 » Квітень » 6 » Студенти МДУ взяли участь у навчальній програмі «Соціальний колайдер»
12:14
Студенти МДУ взяли участь у навчальній програмі «Соціальний колайдер»

Студентки МДУ Анастасія Сачли, Анастасія Пандази, Олександра Воротілова та Анастасія Комирная  взяли участь у навчальній програмі «Соціальний колайдер», підсумком якої стала дводенна поїздка до столиці України.

«Соціальний колайдер» – це навчальна програма від громадської організації «Дивовижні», яка у лютому-березні 2017 році пройшла у Маріуполі та Сєвєродонецьку. Програма спрямована на позитивні зміни в суспільстві, тому учасники через практику, спілкування з експертами, активні дії та співтворчість організовували соціальні події у своєму місці.

Під час навчальної програми «Соціального колайдеру» учасники ініціювали ряд заходів у Маріуполі. А саме: спортивний фестиваль «SportFest», акцію «Любов до міста», екскурсію історичними містами Маріуполя та майстер-клас з ораторського мистецтва «ГОВОРИ УВЕРЕННО».

Фінальним акордом програми стала поїздка до Києва. В рамках подорожі учасники відвідали Секретаріат громадської ініціативи «Реанімаційний Пакет Реформ», громадські організації «CENTRE UA», «Сильні громади», некомерційну міжнародну організацію «PACT», національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», мережу енергетичних інновацій «Greencubator». Далі слідувала зустріч з командою ГО «Дивовижні».

«Я вірю, що досвід громадського активіста знадобиться мені у майбутньому. Адже цей проект – велика практика для мене. Це нові знайомства, дедлайни, форс-мажорні обставини, робота в команді. Головне – йти до своєї мети не дивлячись не перешкоди та робити світ краще маленькими діями», - каже Анастасія Сачли.

Читайте також: У рамках кампанії «Будуймо Європу в Україні» відбулася зустріч координаторів Інформаційних центрів ЄС

Переглядів: 509 | Додав: Прес-центр