Головна » 2018 » Травень » 2 » Студентка МДУ – призер ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційної, бібліотечної та архівної справи
08:55
Студентка МДУ – призер ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційної, бібліотечної та архівної справи

26 квітня на базі Одеського національного політехнічного університету пройшов другий етап Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Маріупольський державний університет представили студентки IV курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Вікторія Мирошник та Дар’я Плохотіна.

Цього року в олімпіаді за призові місця змагалися близько 50 учасників з 20 закладів вищої освіти України. Учасники демонстрували якість сформованих теоретичних знань та практичних вмінь, здатність до аналітичного й творчого рішення завдань.

 

За підсумками другого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади Вікторія Мирошник отримала диплом 2 ступеня. Також журі відзначило високий рівень знань і практичних умінь Дар’ї Плохотіної, яка отримала сертифікат учасника. 

 

Протягом семи років існування Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» студенти-документознавці неодноразово ставали призерами II етапу: у 2013 році диплом 2 ступеня здобула Оксана Красницька, у 2014 році диплом 2 ступеня виборола Зоя Караберова, у 2015 році Зоя Караберова отримала диплом 3 ступеня, а у 2017 році дипломом 2 ступеня була відзначена Крістіна Білоус.

 

Стабільна результативність студентів є підтвердженням високого рівня фахової підготовки за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», яку забезпечує кафедра культурології та інформаційної діяльності.

 

Читайте також: Студентка МДУ виграла стипендію для стажування у Берліні

Переглядів: 303 | Додав: Press