Головна » 2018 » Квітень » 10 » Студентки МДУ перемогли у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з журналістики, реклами та PR
13:21
Студентки МДУ перемогли у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з журналістики, реклами та PR

5-6 квітня у Дніпровському національному університету імені Олеся Гончара проходив ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей "Журналістика" і "Реклама та зв’язки з громадськістю". Маріупольський державний університет представляли студентка ІV курсу спеціальності "Журналістика" Тамара Жихарева, студентка ІV курсу спеціальності "Реклама та зв’язки з громадськістю" Марина Хорош та студентка ОС "Магістр" спеціальності "Журналістика. Зв’язки з громадськістю" Юлія Хрипченко.


Загалом у ІІ турі олімпіади взяли участь 66 студентів із 26 українських вишів. Традиційно олімпіада проходила у два етапи, які включали виконання тестових завдань і написання журналістського матеріалу. Для виконання другого завдання студентки відвідали прес-конференцію, присвячену професійній компетенції сучасного журналіста та фахівця з реклами та PR.

 

За підсумками Всеукраїнської студентської олімпіади Юлія Хрипченко посіла 2 місце. Марина Хорош перемогла у номінації "Кращий заголовок", а Тамара Жихарева у номінації "Нестандартне мислення". Студентки отримали дипломи та грамоти.

 

Вітаємо дівчат із перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!

 

Читайте також: Студенти-журналісти виступили на круглому столі до 100-річчя інформаційного агентства «Укрінформ»

Переглядів: 265 | Додав: Press