Головна » 2020 » Вересень » 3 » Студентки МДУ увійшли до складу Молодіжної ради Маріуполя
15:00
Студентки МДУ увійшли до складу Молодіжної ради Маріуполя

Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради затвердило оновлений склад Молодіжної ради. 35 хлопців і дівчат сприятимуть якісній взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді міста.

Від Маріупольського державного університету до складу Ради увійшли студентки Ганна Андрющук, яка є головою студентського активу МДУ, Поліна Керова, Віолета Дресвяннікова, а також випускниця Аліна Козицька.


Молодіжна рада є консультативно-дорадчим представницьким органом з питань молодіжної політики. Вона здійснює громадський контроль за діяльністю виконавчих органів міської ради, забезпечує залучення молодих людей до вирішення питань в усіх сферах життя суспільства, проводить інформаційно-навчальну роботу серед молоді та зміцнює молодіжний рух Маріуполя. 


За право увійти до складу Молодіжної ради змагалися 50 людей віком від 14 до 35 років. На конкурсному відборі претенденти презентували власні проєкти з розвитку міста та роботи Ради. Найкращі проєкти отримають менторську підтримку і будуть реалізовані.


Студентки МДУ запропонували удосконалити комунікації новоствореного органу за допомогою платформи зворотнього зв’язку, розвивати політичну грамотність і популяризувати науку серед молоді. Крім того, дівчата представили проєкт, спрямований на допомогу безпритульним тваринам міста. 


Вітаємо Ганну, Поліну та Віолету і бажаємо великих успіхів у громадській діяльності!

 

Читайте також: Студенти МДУ вивчатимуть інноваційне підприємництво та розроблятимуть стартап проєкти

Переглядів: 301 | Додав: Press