Головна » 2018 » Травень » 16 » Студентки МДУ взяли участь у семінарі Німецької служби академічних обмінів (DAAD)
09:47
Студентки МДУ взяли участь у семінарі Німецької служби академічних обмінів (DAAD)

Студентки Маріупольського державного університету Ольга Торчило і Дар’я Слепканьова взяли участь у семінарі для студентів, які вивчають німецьку мову, на тему «Громадянське суспільство: що можу зробити я?».

Семінар проходив у Миколаєві. Організатором виступила Німецька служба академічних обмінів (DAAD), а модераторами – лектори DAAD в Україні Олаф Міттельштрасс, Аня Ланге та Карстен Грунвальдт.

Протягом двох днів студенти з Маріуполя, Києва, Ніжина, Сум, Херсона та Дніпра обговорювали актуальні проблеми сучасного суспільства: дискримінацію, гендерну політику, корупцію і шукали можливі шляхи вирішення цих проблем. Учасники познайомилися з проектами, які були реалізовані студентами з Німеччини з метою протидії корупції, дискримінації та іншим соціальним проблемам. Також вони розробили власні проекти, які привернуть увагу суспільства до гострих проблем сьогодення.

 

Студентка 4 курсу спеціальності «Мова та література (німецька)» Ольга Торчило і магістрантка спеціальності «Середня освіта. Мова та література (німецька)» Дар’я Слепканьова разом зі своїми колегами з Києва планують реалізувати проект з протидії дискримінації по відношенню до іноземців. Результати проекту вони представлять на семінарі в Сумах у листопаді 2018 року.

 

Кафедра німецької та французької філології МДУ активно співпрацює з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). Наступним заходом, до якого будуть залучені студенти Маріупольського державного університету, буде Німецька академія (Deutschland-Akademie), яка проходитиме у Луцьку з 17 по 20 травня.

 

МДУ на цьому заході представлять студентка 3 курсу спеціальності «Мова та література (німецька)» Ксенія Забірко і магістрантки спеціальності «Середня освіта. Мова та література (німецька)» Світлана Вознюк та Олександра Костиць.

 

Читайте також: Студентка МДУ виграла стипендію для стажування у Берліні

Переглядів: 282 | Додав: Прес-центр