Головна » 2016 » Листопад » 15 » Студентська рада МДУ шукала шляхи розвитку Маріуполя та Донеччини
14:44
Студентська рада МДУ шукала шляхи розвитку Маріуполя та Донеччини

15 листопада студентська рада Маріупольського державного університету спільно з громацькою організацією «Студреспубліка» у місті Маріуполь організували науково-інтелектуальний захід «Зроби Донеччину краще».

Метою заходу був визначений пошук відповідей на проблемні питання розвитку м. Маріуполя, Донеччини та України в цілому, збільшення соціальної активності молоді для сприяння розвитку громадського суспільства. 

Студентський актив розробив пропозиції для Департаменту економіки і структурних реформ Маріупольської міської ради щодо покращення становища у даних сферах. Учасники запропонували багато нових та цікавих ідей: впровадити громадський контроль ресторанів та готелів, відкрити крюїнгову компанію при міській раді, надавати гранти для розвитку нових інноваційних підприємств.

На рівні держави юнаки та дівчата зазначили, що значною мотивацією для проходження студентами практики стало б зараховування її до трудового стажу, а такожвисловили побажання, щоб держава зобов’язала підприємства набирати практикантів. Також учасники проекту «Зроби Донеччину краще» вважають, що потрібно розробити систему пільг і заохочень для підприємств, які займаються благодійністю.

Читайте також: Студенти МДУ з'являться в рекламі

 

Переглядів: 305 | Додав: Прес-центр