Головна » 2017 » Листопад » 20 » Студентські лідери МДУ взяли участь у Форумі «Студентська веселка»
16:55
Студентські лідери МДУ взяли участь у Форумі «Студентська веселка»

З 16 по 19 листопада у Святогірську відбувся Форум молодіжних лідерів студентського самоврядування «Студентська веселка», який об’єднав представників 10 вищих навчальних закладів Донецької області. Організаторами форуму виступили управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрація і Донбаська державна машинобудівна академія. 

У форумі взяли участь студенти Маріупольського державного університету Аліна Козицька, Анастасія Шостак, Ксенія Герман, Анастасія Галіцина, Олексій Маняхін та Артем Кошевий. Програма форуму включала тренінги і творчі конкурси, під час яких студентська молодь мала змогу продемонструвати свої творчі здібності, почуття гумору та любов до рідного вишу. Важливим пунктом програми була зустріч із начальником управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації Лілією Золкіною, з якою учасники форуму обговорили перспективи розвитку студентського самоврядування в Донецькій області.

Форум «Студентська веселка» покликаний об’єднувати ініціативну студентську молодь, заряджати позитивними емоціями та енергією для подальшої плідної роботи. 

По завершенні форуму учасники отримали грамоти і пам’ятні дарунки від Донецької облдержадміністрації.

Читайте також: Студенти МДУ змоделювали роботу Ради Безпеки ООН

Переглядів: 263 | Додав: Прес-центр