Головна » 2021 » Березень » 26 » Студенти МДУ відвідали майстер-клас із приготування традиційних італійських страв
16:16
Студенти МДУ відвідали майстер-клас із приготування традиційних італійських страв

25 березня студенти Маріупольського державного університету взяли участь у майстер-класі від президента Асоціації U.C.M. – Italy «Середземноморський союз шеф-кухарів – Italy» Паоло Брешиа за програмою «Культура італійської кухні». Захід відбувся на базі ресторану «Хліб Дю Солей», який є стейкхолдером вишу.

Майстер-клас пройшов у рамках підписаної Двосторонньої угоди про партнерство з організації міжнародної практики між МДУ та Асоціацією U.C.M. – Italy. Завдяки співпраці троє студенток університету пройшли стажування на базі готельно-ресторанних комплексів Італії.


Організатори заходу розподілили студентів спеціальностей «Туризм», «Менеджмент» і «Переклад (італійська)» на дві групи: помічники шефа та офіціанти. Перша група знайомилася з особливостями приготування традиційних італійських страв, тонкощами вибору продуктів і кропіткою роботою на кухні ресторану. Під керівництвом досвіченого шефа Паоло Брешиа хлопці та дівчата натхненно готували піцу «Б’янка» та пасту «Фрутті ді маре». У процесі приготування президент Асоціації спілкувався італійською, що стало чудовою можливістю для студентів покращити свої розмовні навички.
 

Ми із захопленням спостерігали за роботою відомого італійського шеф-кухаря і його не менш талановитої команди. Я отримала неймовірне задоволення від участі у процесі приготування страв. Паоло Брешиа розповів нам цікаві факти про оливкову олію, борошно та кухонне устаткування. Він пояснив, яким повинен бути справжній професіонал своєї справи,

– студентка І курсу спеціальності «Туризм» Орина Немченкова.


Друга група слухала лекцію від юніор-тьютора проєкту Аліни Добрелі. Вона поділилася власним досвідом роботи на півдні Італії, розповіла про правила сервіровки столу, особливості італійського менталітету та мистецтво роботи офіціанта. Після чого студенти мали змогу випробувати отримані знання на практиці.

 

Робота у сфері ресторанного бізнесу – справжнє мистецтво зі своїми правилами і законами. Це захоплююча справа, де фантазія та творчість можуть приносити справжнє задоволення, 

– Паоло Брешиа.

 

Читайте також: Студрада МДУ організувала тренінг із написання тез і підготовки до публічного виступу

Переглядів: 295 | Додав: Прес-центр