Головна » 2017 » Квітень » 20 » «Сузір’я науки»: талановита молодь – майбутнє Маріуполя
13:28
«Сузір’я науки»: талановита молодь – майбутнє Маріуполя

19 квітня у Міському центрі художньо-естетичної творчості учнівської молоді відбувся урочистий захід «Сузір’я науки – 2017»Його метою було відзначення талановитих дітей, які досягли високих результатів у Всеукраїнському конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт старшокласників-членів Малої академії наук України. Захід покликаний заохочувати не тільки юних учених, а й їх наставників.

Цього дня нагороджували юних вчених – переможців і лауреатів міського та обласного етапів Малої академії наук. Дипломи вручили 117 школярам по п’яти номінаціях: «Мовознавство», «Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство», «Філософія та суспільні науки», «Комп’ютерні науки, технічні науки, математика, та економіка», «Хімія та біологія, екологія та аграрні науки».

У церемонії нагородження взяла участь перший проректор Маріупольського державного університету, професор Олена Булатова. Вона відзначила, що університет всебічно підтримує розвиток наукового потенціалу учнів, адже саме розумна і талановита молодь визначатиме майбутнє Маріуполя.

Колектив університету та окремі викладачі отримали подяки від департаменту освiти Маріупольської мiської за «Створення сприятливих умов щодо залучення учнівської молоді до активної пошукової та науково-дослідницької діяльності».

На завершення урочистого заходу творчі колективи центру художньо-естетичної творчості подарували гостям яскраву концертну програму.

Читайте також: У МДУ відбулась Регіональна науково-практична конференція «Нова українська школа: багатовимірні простори якісних змін» 

Переглядів: 664 | Додав: Прес-центр