Головна » 2018 » Грудень » 29 » Святкове навчання: студенти-перекладачі МДУ виступили з виставою «Cinderella» і взяли участь у вікторині
15:27
Святкове навчання: студенти-перекладачі МДУ виступили з виставою «Cinderella» і взяли участь у вікторині

Кінець грудня це час, коли навчання перетворюється на суцільне свято. Викладачі кафедри теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету Яна Панова і Марія Смирнова організували для своїх студентів тематичне заняття з англійської мови, приурочене до Нового року та Різдва Христова.

Під керівництвом асистента кафедри Яни Панової виступив англійський театр, який презентував виставу «Cinderella» на новий лад. Знання мови й акторські здібності продемонстрували студенти 1-2 курсів спеціальності «Переклад (англійська)».


Старший викладач Марія Смирнова провела святкову вікторину для студентських команд. Молодь перекладала новорічні фразеологізми і термінологію, практикувалась у вимові різдвяних скоромовок на час, демонструвала знання традицій святкування Різдва в англомовних країнах світу, а також знання тексту пісні «Carol of the bells».
 

За підсумками вікторини кращі результати показала команда магістрантів спеціальності «Переклад (англійська)». Всі учасники отримали дипломи та солодкі подарунки.


Читайте також: У МДУ відбулося святкове засідання Мультикультурного розмовного клубу

Переглядів: 172 | Додав: Прес-центр