Головна » 2016 » Вересень » 30 » Святковий концерт до Дня працівників освіти
20:51
Святковий концерт до Дня працівників освіти

30 вересня в актовій залі Маріупольського державного університету відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. В урочистій обстановці співробітників привітав ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, професор Костянтин Балабанов. Він побажав колегам щастя, миру, любові та великих успіхів у відповідальній справі виховання молодого покоління.

З теплими словами поздоровлення до присутніх у залі звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції третього рангу В'ячеслав Аброськін. Очільник обласної поліції відзначив активну життєву позицію та відданість справі, які демонструє педагогічний колектив університету, і подякував за тісну взаємодію заради майбутнього Донеччини та в ім'я процвітання України. Приємним сюрпризом став подарунок, який генерал вручив першому проректорові МДУ, професору Олені Булатовій. 

 

 

Окрасою святкового заходу став виступ оркестру ГУНП в Донецькій області під керівництвом Івана Лужного. Зал радо зустрів творчий колектив обласного управління поліції. Солісти й музиканти главку давно підкорили серця співробітників і студентів університету. Оркестр брав участь у святковому заході до 8 Березня та закріпив свій успіх на нещодавній посвяті у студенти. Домовленість про організацію спільних творчих заходів була досягнута під час зустрічі В'ячеслава Аброськіна зі студентством МДУ і реалізована без зволікання.

  

До Дня працівників освіти оркестр підготував насичену концертну програму. У виконанні гостей прозвучали як українські, так і зарубіжні хіти, та першим традиційно був гімн України. Також святковий настрій глядачам створювали народний ансамбль танцю «Промінь» і солісти МДУ. 

Читайте також: У МДУ відбулося відкриття ювілейного XV Фестивалю студентської творчості «Дебют»

Переглядів: 605 | Додав: Прес-центр