Головна » 2021 » Жовтень » 12 » Танцювальний колектив Equilibrium МДУ отримав головний приз міжнародного конкурсу
13:00
Танцювальний колектив Equilibrium МДУ отримав головний приз міжнародного конкурсу

Ансамбль сучасного танцю Equilibrium Маріупольського державного університету взяв участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів «Миколаївська осінь 2021». Творче змагання, що об'єднало різні види мистецтва, проходило у вересні в онлайн-режимі.

Під керівництвом Інги Павлій виш представили Дар'я Дроздова, Анастасія Ткачук, Анастасія Міхнєва, Єлизавета Коваленко, Марія Рудська, Анна Іл'яшенко.

Ансамбль виступив зі своєю новою танцювальною постановкою ABUSADA. Від інших номерів колективу ABUSADA відрізняється швидким темпом і драйвовою музикою.

Ми любимо брати участь у фестивалях і конкурсах. Через карантин багато з них відбуваються дистанційно, але це нас не зупиняє. Цього разу ми підготували танцювальну постановку в стилі хіп-хоп. На її підготовку пішов приблизно один місяць літа. Під час канікул учасники колективу продовжували ходити в університет на репетиції та відточували свою майстерність, за що їм окрема подяка. Наші студенти швидко запам'ятали всі рухи і показали відмінні результати, які гідно оцінило журі конкурсу, 

— Інга Павлій.

 

За підсумками Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів «Миколаївська осінь 2021» танцювальний колектив Equilibrium отримав Гран-прі, кубок і дипломи за високий внесок у розвиток культури України. 

 

Вітаємо колектив із перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів!


Читайте такожMyDance 2021: студенти МДУ відправились у танцювальну мандрівку світом

 

Переглядів: 246 | Додав: Прес-центр