Головна » 2021 » Грудень » 15 » Танцювальний колектив Equilibrium МДУ отримав Гран-прі у фіналі міжнародного конкурсу
16:40
Танцювальний колектив Equilibrium МДУ отримав Гран-прі у фіналі міжнародного конкурсу

11 грудня відбувся супер фінал міжнародного фестивалю-конкурсу талантів Final Talent Fest-2021. Ансамбль сучасного танцю Equilibrium (керівник – Інга Павлій) Маріупольського державного університету змагався за першість у номінації «Сучасна хореографія». 

Ансамбль на конкурсі представляли студентки Анастасія Ткачук, Єлизавета Коваленко, Анастасія Михнєва, Орина Громова, Вікторія Шаповалова, Світлана Фролкіна, Анастасія Артисюк і Кароліна Арабаджи.

 

Підготовка до міжнародного гранд-фіналу тривала усього два тижні. Мені здається, це наш рекорд. У період карантину ми не займалися і часу було дуже мало, але дівчата впоралися блискуче! Особливо вдячні студенту Максиму Кладітіну, який допомагав у фільмуванні та монтажу відео,

  — Інга Павлій.


Учасниці представили новий танцювальний номер у жанрі контемпорарі – Copycat. Він став дебютним для дівчат у цьому жанрі.
 

Раніше ми танцювали тільки хіп-хоп. Тепер ми готові підкорювати нові сучасні жанри. Цей танець підготувала наша учасниця Анастасія Ткачук і впоралася із завданням на відмінно. Мені подобається, що у нас в колективі кожен може спробувати себе у ролі постановника і проявити свої таланти,

  —  Інга Павлій.


Як розповідає Анастасія, композиція Copycat відрізнялася від інших мелодій, які часто використовують для танців у жанрі контемп.

Було приблизно 50 варіантів мелодій, але Copycat відрізнялася від них. Біти створюють драйвовий настрій з самого початку, а різке уповільнення в кінці дозволяють ефектно завершити танець,

  —  Анастасія Ткачук.

 

За підсумками гранд фіналу Міжнародного фестивалю-конкурсу талантів Final Talent Fest-2021 танцювальний колектив Equilibrium отримав Гран-прі та дипломи за творчий внесок у розвиток мистецтва.

 

Читайте також: «Дебют-2021»: студенти МДУ запалили сцену танцювальними номерами
Переглядів: 417 | Додав: Прес-центр