Головна » 2021 » Березень » 25 » Театрально-музичний колектив Tallent МДУ підготував виставу за оповіданням Бориса Грінченка
11:05
Театрально-музичний колектив Tallent МДУ підготував виставу за оповіданням Бориса Грінченка

Театрально-музичний колектив Tallent Маріупольського державного університету презентував виставу «Дзвоник» за оповіданням Бориса Грінченка, яке підіймає важливу проблему долі дітей-сиріт.

Підготовка до вистави тривала більше року через карантинні обмеження, які суттєво вплинули на діяльність колективу. Однак навіть зміна акторів головних ролей не завадила творчій молоді оживити персонажів і перенести їх на сцену актової зали МДУ. 
 

Трагічне оповідання про тяжку долю маленької сироти Наталі втілене у сценічному жанрі. Авторкою сценарію та музичного супроводу вистави стала керівниця колективу, студентка спеціальності «Середня освіта. Мова і література (англійська)» Крістіна Багаєва. Вона розповідає про підготовку до виступу та подальші плани театрально-музичного колективу:

Я захопилась оповіданням «Дзвоник», коли допомагала молодшому брату з літературним аналізом цього твору. На той момент у мене перед очима з'явилися образи, сцени, декорації, і я зрозуміла, що хочу реалізувати цю історію у вигляді п'єси.

Мій улюблений момент вистави  це сцена з трьома голосами батька, які є втіленням страху маленької дівчинки, її власним уявленням. Було дуже складно передати цю атмосферу через камеру.

Наразі ми працюємо над фінальним для мене мюзиклом і сподіваємося, що карантин не стане у нас на заваді! Готуємо більш ніж 10 пісень та плануємо повністю перетворити сцену у світ картонних декорацій.

Що буде далі з Tallent для нас і досі загадка. Ми знаходимося у пошуках нового керівника, який продовжить розвивати колектив. 


До  складу Tallent входять більш ніж 50 студентів із різних факультетів Маріупольського університету. Колектив діє з 2017 року з метою розширення інтересу до театрального та музичного мистецтва серед молоді міста.


Читайте також: Народний ансамбль «Промінь» МДУ отримав Гран-прі у Міжнародному фестивалі


Переглядів: 196 | Додав: Press