Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Зіркова команда ТСН закликала студентську молодь залишатися в Україні
14:31
Зіркова команда ТСН закликала студентську молодь залишатися в Україні

19 жовтня у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч маріупольських студентів і школярів з ведучими та журналістами Телевізійної Служби Новин каналу «1+1», а також із запрошеними зірками і друзями ТСН. Захід проходив у рамках соціально-освітнього проекту «Ті, що вражають», організованого до 20-річчя Телевізійної Служби Новин.

Проект «Ті, що вражаються» покликаний надихнути молодих українців, повернути віру в те, що у них є майбутнє в Україні, а також розповісти, що за будь-якої історією успіху часто стоять невдачі і подолання труднощів, але головне - не здаватися і йти до своєї мрії.

Маріупольський державний університет став першим з п'яти вузів, який відвідала зіркова команда ТСН. З молоддю спілкувалися ведуча «ТСН. Особливе» Соломія Вітвіцька, військовий журналіст Телевізійної Служби Новин Андрій Цаплієнко, український шоумен, сценарист, актор, художній керівник Студії «Квартал 95» Володимир Зеленський і лідер-вокаліст групи «ТНМК» Олег «Фагот» Міхайлюта. Вони розповіли про свій кар'єрний і життєвий шлях, про свої злети й падіння, щоб на власному прикладі показати, що наполеглива праця та віра у себе здатні змінити життя і світ навколо.

Студенти вподобали історії кожного з чотирьох спікерів та із задоволенням брали участь у СМС-марафоні, ставлячи питання зірковим гостям. Авторам найцікавіших запитань організатори вручили подарунки. Світшоти з логотипом ТСН отримали дві студентки, одна з яких розкрила значущість проекту «Ті, що вражають» у вірші, а друга запитала у Володимира Зеленського: «Патріотизм народжується у серці або в голові?». Також студенти змогли отримати омріяні автографи, після чого гості зробили фото на пам'ять.

 

На завершення зустрічі ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов відзначив важливість подібних заходів для розширення кругозору студентів та зміцнення їхньої віри в себе. Він побажав команді ТСН великих творчих успіхів і висловив надію на подальшу плідну співпрацю. У свою чергу Соломія Вітвіцька вручила ректорові подяку від Телевізійної Служби Новин каналу «1+1» за підтримку у реалізації проекту «Ті, що вражають». Варто наголосити, що ця відзнака стане гідним експонатом майбутнього музею МДУ, відкриття якого заплановане до 25-річчя університету.

Читайте також: Студенти МДУ отримуватимуть стипендії Президента і Верховної Ради України

Переглядів: 831 | Додав: Прес-центр