Головна » 2016 » Листопад » 9 » Тиждень української писемності та мови на факультеті філології та масових комунікацій
16:42
Тиждень української писемності та мови на факультеті філології та масових комунікацій

Цього тижня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету у день вшанування Преподобного Нестора Літописця відбулось святкування Дня української писемності та мови. В межах святкування традиційно проходить низка заходів.

Студенти ІІ – ІІІ курсу спеціальності «Українська мова та література» прослухали лекції  «Українські літературні традиції: еволюція художнього світогляду та естетичних ідеалів» та «Слов’янські азбуки: кирилиця та глаголиця». Завдяки їм майбутні філологи дізнались про тенденції розвитку художнього світогляду українського літературного простору, а також ознайомилися з особливостями кириличного та глаголичного письма рукописних книг та стародруків.

У рамках святкування Дня української писемності та мови невід'ємною була виставка-презентація «Букварик», де було представлено різноманітні абетки сучасних українських видавництв.

Викладачі та студенти факультету філології та масових комунікацій МДУ брали участь у заході, ініційованому ГО «Центр творчих ініціатив «Єдність». На ньому представники МДУ поділилися своїм внеском у розвиток української мови у Маріуполі та в Донецькій області. Також провели круглий стіл «Арт-бук як феномен у сучасному українському культурному просторі», де обговорювали традиції емблематичності – провідного принципу творення таких книг – поєднання тексту із зображенням.

Також сьогодні в рамках святкування Дня української писемності та мови студенти та викладачі приєдналися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності 

Читайте також: Студенти МДУ зустрілися із українським поетом Валерієм Кіором

Переглядів: 397 | Додав: Прес-центр