Головна » 2017 » Листопад » 6 » Тиждень української писемності: відкрита лекція професора Михайла Вінтоніва
12:28
Тиждень української писемності: відкрита лекція професора Михайла Вінтоніва

6 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету стартував Тиждень української писемност та мови. Організатором серії заходів, приурочених до Дня української писемності та мови, виступає кафедра української філології МДУ.

Тиждень розпочався з відкритої лекції доктора філологічних наук, професора Михайла Вінтоніва «Нові напрями у лінгвістиці: діахронія, синхронія». Лекцію відвідали магістранти спеціальностей «Філологія. Українська мова та література» і «Середня освіта. Українська мова та література», аспіранти, викладачі кафедри української філології і кафедри соціальних комунікацій. Вчений зосередив увагу на проблемах сучасної лінгвістичної науки, перспективних напрямках досліджень, особливостях функціонування лексичних, граматичних, синтаксичних одиниць у тестах різних стилів. 

Михайло Вінтонів працює на кафедрі української філології МДУ з 2014 року. Він регулярно проводить відкриті лекції і є ініціатором проведення щорічного Всеукраїнського наукового семінару «Лексико-граматичні інновації в слов’янських та неслов’янських мовах: типологія, функції». Михайло Вінтонів візьме участь у всіх заходах Тижня української писемності.

Читайте також: Студенти Маріуполя та Львову разом прослухали лекції

Переглядів: 319 | Додав: Прес-центр