Головна » 2020 » Квітень » 29 » Тотальна інформатизація: з ініціативи МДУ пройшла інтернет-конференція з проблем вищої освіти і науки
17:57
Тотальна інформатизація: з ініціативи МДУ пройшла інтернет-конференція з проблем вищої освіти і науки

29 квітня відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з проблем вищої освіти і науки «Математичні методи, моделі та інформаційні технології у науці, освіті, економіці, виробництві». Організатором заходу виступила кафедра математичних методів та системного аналізу Маріупольського державного університету.

У конференції взяли участь студенти, аспіранти та викладачі Національного університету «Запорізька Політехніка», Донецького національного технічного університету, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Донбаської державної машинобудівної академії, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» та, зокрема, МДУ.


Учасники обговорили методики викладання дисциплін на освітньо-професійних програмах «Системний аналіз» і «Кібербезпека», математичні методи, моделі, інформаційні технології в освіті та професійній діяльності. Крім того, студенти ділилися результатами власних досліджень на теми сучасних тенденцій і технологій дистанційного навчання в Україні, безпеки роботи в Інтернеті, забезпечення інформаційної безпеки підприємства, впливу інформаційних технологій на професійну діяльність.


За підсумками конференції видано електронний збірник матеріалів.


Читайте також: Освітяни МДУ обговорили професійну підготовку майбутніх журналістів, рекламістів і піарників під час всеукраїнської інтернет-конференції

Переглядів: 246 | Додав: Press2