Головна » 2017 » Квітень » 3 » Триває прийом заявок на навчання у Школі вищої освіти імені Г. Галілея при Падуанському університеті (Італія)
16:47
Триває прийом заявок на навчання у Школі вищої освіти імені Г. Галілея при Падуанському університеті (Італія)

Відкрито прийом заявок на навчання у Школі вищої освіти імені Г. Галілея при Падуанському університеті (Італія). До групи постійних студентів Школа приймає чотирьох високомотивованих іноземних студентів, які можуть взяти участь у 2-річній магістерській програмі. Подавати заявки запрошуються громадяни України віком до 26 років, які мають ступінь бакалавра і прагнуть здобути знання у галузі гуманітарних, природничих і соціальних наук.

Школа надає стипендію, яка передбачає відшкодування одного квитка в обидва кінці – з/до країни походження (економ-клас), до 1500,00 євро за кожен навчальний рік, покриття витрат на книги та інші документально підтверджені витрати освітнього характеру. Також Школа надає безкоштовне проживання та харчування у студентських гуртожитках і їдальнях університету. Школа залишає за собою право призначати субсидію до 5000,00 євро в якості внеску за особисті витрати на проживання.

Детальну інформацію щодо напрямів навчання, анкету і перелік документів можна знайти за посиланням.

Дедлайн подачі заявки – 22 травня 2017 року

Читайте також: Запрошуємо на професійні стажування до США

Переглядів: 553 | Додав: Прес-центр