Головна » 2017 » Квітень » 5 » Творчий вечір на честь ювілею професора МДУ Богдана Слющинського
17:25
Творчий вечір на честь ювілею професора МДУ Богдана Слющинського

5 квітня в актовій залі Маріупольського державного університету відбулось урочисте святкування ювілею доктора соціологічних наук, професора, завідувача кафедри філософії та соціології Богдана Слющинського.

Богдан Васильович відомий у Маріуполі та за його межами завдяки своїй активній науково-педагогічній, творчій та громадській діяльності. Він здобув визнання у широких колах української громадськості як соціолог, викладач, поет, письменник та композитор. Майже 15 років ювіляр працює у МДУ. 

До свого ювілею професор Слющинський підійшов із великим творчим доробком. Він є автором понад 120 наукових праць із соціології та соціально-політичних дисциплін і 9 поетичних збірок, членом Національної спілки письменників України, Національної музичної спілки України.

До ювілею вченого університет підготував яскраву концертну програму. Творчий вечір розпочав виступ дитячого хору Маріупольської школи мистецтв, який виконав пісню на слова Богдана Слющинського «Летять лелеки». 

Зі словами поздоровлення до колеги звернулися т. в. о. ректора МДУ, професор Олена Булатова, яка вручила ювіляру подяку ректора, декан історичного факультету, професор Вікторія Лисак, голова профкому університету Олександр Каріда. Вітальний адрес від деканського корпусу МДУ зачитала декан факультету філології та масових комунікацій, професор Світлана Безчотнікова

Теплі побажання на адресу Богдана Васильовича прозвучали від його добрих друзів: керівництва Центральної бібліотечної системи для дорослих, представників літературних клубів «Маряна» і «Рассвет», співробітників кафедри соціології управління Донецького державного університету управління, художнього керівника Маріупольського муніципального камерного оркестру «Ренесанс», заслуженого діяча мистецтв Василя Крячка.

На святі студенти продекламували вірші ювіляра та заспівали його пісні. Також святковий настрій присутнім створювали вокальний ансамбль «Червона калина» та лауреат міжнародних конкурсів Тетяна Сидорова. Фінальним акордом вечора став виступ камерного оркестру «Ренесанс» і його солістки Ганни Іванишко, яка виконала пісню «Україна».

Читайте також: Маріупольських школярів запросили до участі у заходах на честь Міжнародного дня франкофонії

Переглядів: 1062 | Додав: Прес-центр