Головна » 2017 » Листопад » 21 » У День Гідності та Свободи Павло Жебрівський зустрівся із молоддю Донеччини
17:23
У День Гідності та Свободи Павло Жебрівський зустрівся із молоддю Донеччини

21 листопада голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський провів зустріч із молоддю Донеччини з нагоди Дня Гідності та Свободи. Студенти Маріупольского державного університету долучилися до розмови із губернатором у форматі скайп-конференції. В онлайн-режимі виступ губернатора слухали також ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов і заступник міського голови Маріуполя Олександр Кочурін.

На початку виступу Павло Жебрівський зауважив, що саме студентська молодь була рушійною силою трьох українських революцій - Революції на граніті, Помаранчевої революції та Революції Гідності, і тому саме зі студентами він вирішив зустрітися у цей знаменний день. Губернатор Донеччини розповів про історію творення української державності і відносин із Росією, торкнувся теми виховання патріотизму та подій на Майдані.

Скориставшись нагодою звернутися до голови облдержадміністрації особисто, студенти МДУ розповіли про фестиваль «Запорізька книжкова толока», який вони відвідали в якості волонтерів, і запросили очільника області на «Книжкову толоку», яка проходитиме у Маріуполі навесні 2018 року. Організаторами фестивалю будуть МДУ, Маріупольська міська рада і Маріупольська спілка молоді. Приємно було почути, що губернатор зацікавився цією культурною подією й одразу висловив намір підтримати студентську ініціативу. Окрім того, студенти Маріупольського держуніверситету поцікавилися перспективами вирішення питання із транспортним сполученням Маріуполя з іншими містами України, підкресливши, що це створює певні проблеми для участі молоді у наукових, культурних і творчих заходах, які відбуваються у різних регіонах України. 

Наприкінці спілкування ректор МДУ подякував Павлу Жебрівському за підтримку університету і побажав усім учасникам зустрічі великих успіхів, щастя та миру.


 

Переглядів: 353 | Додав: Прес-центр