Головна » 2017 » Травень » 25 » На факультеті філології та масових комунікацій відбувся круглий стіл «Сучасні тенденції українського журналістикознавства»
08:52
На факультеті філології та масових комунікацій відбувся круглий стіл «Сучасні тенденції українського журналістикознавства»

24 травня студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю» Маріупольського державного університету представили результати наукових досліджень на тему «Сучасні тенденції українського журналістикознавства».

Учасниками круглого столу обговорювалася гендерна проблематика, використання соціальних стереотипів, "джинси" в регіональних ЗМК, специфіка дотримання етичних норм в журналістиці, історія та розвиток радіо та телебачення в Маріуполі, шкільної та студентської преси.

Майбутні фахівці з реклами та PR розглянули просування спеціальних подій за допомогою корпоративного інтернет-сайту, фірмовий стиль як засіб ідентифікації організації, особливості проведення рекламних та PR-кампаній. Під час досліджень студенти користувалися науковими соціокомунікаційними методами, такими як контент-аналіз та моніторинг.

Кожна доповідь викликала жваве обговорення в аудиторії. Студенти ставили питання, висловлювали власне бачення за актуальними проблемами сучасного розвитку журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю.

В свою чергу, викладачі кафедри соціальних комунікацій побажали студентам щороку зростати у своїх наукових досягненнях, виховувати у собі науковців, адже наука в освітньому процесі посідає таке ж важливе місце як і практичні навички з обраної професії.

Читайте також: На факультеті філології та масових комунікацій МДУ пройшов семінар з дисципліни «Актуальні проблеми дошкільної педагогіки»

Переглядів: 329 | Додав: Прес-центр