Головна » 2018 » Лютий » 9 » Студенти і викладачі МДУ відзначили Всесвітній день грецької мови
15:46
Студенти і викладачі МДУ відзначили Всесвітній день грецької мови

9 лютого у Грецькому культурному центрі «Меотіда» відбувся освітньо-культурний захід «Спадщина грецької мови є невичерпним джерелом для усіх мов світу», присвячений Всесвітньому дню грецької мови. Організаторами виступили Федерація грецьких товариств України і Маріупольський державний університет.

Ця дата обрана невипадково – 9 лютого відзначається річниця смерті грецького поета Діонісіоса Соломоса, автора національного Гімну Греції та одного з фундаторів грецької поезії. 

З привітаннями з нагоди свята до присутніх звернулися Генеральний консул Греції у Маріуполі Елені Георгопулу, голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджі, ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов.

У заході взяли участь студенти і викладачі МДУ, учні, вчителі і директори шкіл Маріуполя та інших районів Донецької області. Студенти і школярі підготували для гостей святкову програму, у якій розкрили роль грецької мови у розвитку світової цивілізації. Вони продемонстрували знання новогрецької мови та діалекту, зачитавши вірші і показавши театралізовану виставу.

Читайте також: Запрошуємо до участі у конкурсі творчих робіт «Ларнака – візитна картка Кіпру»

Переглядів: 286 | Додав: Press