Головна » 2018 » Липень » 17 » Розподіл держзамовлення: понад 150 магістрантів МДУ навчатимуться на бюджетній формі
17:41
Розподіл держзамовлення: понад 150 магістрантів МДУ навчатимуться на бюджетній формі

Міністерство освіти і науки України оприлюднило попередній розподіл місць державного замовлення, виділених на підготовку фахівців за освітнім ступенем магістра. Маріупольський державний університет отримав 151 бюджетне місце: 140 на денну форму навчання і 11 – на заочну.

Достатній обсяг місць держзамовлення очікувано отримали педагогічні спеціальності: «Дошкільна освіта» (10 – денна форма, 4 – заочна), «Середня освіта. Українська мова та література» (10 – денна форма, 2 – заочна), «Середня освіта. Мова та література (англійська)» (6 – денна форма, 1 – заочна), «Середня освіта. Історія» (5 – денна форма, 1– заочна).
 

Не менш затребуваними для національної економіки є фахівці у галузі ІТ–технологій. Абітурієнти, які вступатимуть на «Системний аналіз», можуть розраховувати на 8 бюджетних місць.

По 5 місць на спеціальностях «Міжнародні відносини», «Екологія та охорона навколишнього середовища», «Менеджент організацій і адміністрування», «Історія та археологія. Історія», «Переклад (італійська)». Як показує практика, випускники цих спеціальностей успішно працевлаштовуються як у Маріуполі, так і в столиці та за кордоном.

На спеціальність «Право», яка є однією з найпопулярніших серед вступників, Міністерство виділило 4 фіксованих місця держзамовлення. Нагадаємо, що додаткові бюджетні місця на цю магістерську програму виділятимуться за принципом широкого конкурсу, тобто їх отримають абітурієнти, які матимуть найвищий конкурсний бал.

Найбільшу кількість місць держзамовлення
 17 – цього року отримала спеціальність «Новогрецька мова і література (переклад включно)». І це не дивно, адже МДУ є одним із провідних центрів підготовки фахівців з новогрецької мови та літератури. На базі університету працює єдиний в Україні і країнах Європи (окрім Греції та Кіпру) факультет грецької філології та перекладу, а студенти вишу регулярно перемагають у всеукраїнських і всесвітніх олімпіадах та конкурсах з новогрецької мови.

Розподіл бюджетних місць (ОС «Магістр», МДУ)

Читайте також: Вступ до магістратури: на спеціальності «Право» є 4 фіксованих бюджетних місця (оновлений обсяг держзамовлення)

Переглядів: 912 | Додав: Прес-центр