Головна » 2018 » Червень » 1 » У Маріуполі пройшов День відкритих дверей освітніх центрів «Донбас-Україна»
17:49
У Маріуполі пройшов День відкритих дверей освітніх центрів «Донбас-Україна»

1 червня у Маріуполі відбувся День відкритих дверей закладів вищої освіти, на базі яких працюють освітні центри «Донбас-Україна», що забезпечують спрощений порядок вступу для випускників з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей. У Міському палаці культури «Український дім» зібралися представники 11 закладів вищої освіти Донеччини, у тому числі Маріупольського державного університету.

На відкритті інформаційного заходу виступив заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука, який повідомив присутнім приємну новину щодо збільшення обсягу державного фінансування на навчання осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу. Це рішення означає, що в абітурієнтів цієї категорії буде більше шансів потрапити на бюджетне місце.

 

Також присутніх привітали державний експерт Директорату вищої освіти і освіти дорослих МОН Украни Віталій Носок і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Маріупольської міської ради Ксенія Сухова. Вони відзначили велику роботу, яку проводять Міністерство, міська рада й освітні центри для залучення на навчання в українських вишах молоді з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

 

У рамках заходу кожен заклад вищої освіти презентував результати діяльності свого освітнього центру «Донбас-Україна». Перший проректор МДУ, професор Олена Булатова зауважила, що університет є центром, який має об'єднувати українську молодь, тому адміністрація вишу, приймальна комісія та студентська рада роблять усе можливе для налагодження взаємодії з абітурієнтами, які проживають на тимчасово окупованих територіях Донеччини і Луганщини. Показником ефективності цієї роботи є постійно зростаюча кількість осіб, які вступають до МДУ за спрощеною процедурою через центр «Донбас-Україна»

 

Відповідальний секретар приймальної комісії Маріупольського державного університету Юлія Демидова розповіла присутнім про онлайн-курси з українознавчих дисциплін, розроблені спеціально для осіб, які знаходяться на тимчасово окупованій території Донбасу. За допомогою матеріалів, розміщених на навчальному порталі МДУ, вступники можуть підготуватися до ЗНО з української мови та літератури, історії та географії України. Також вона нагадала, що звернутися за консультацією до освітнього центру «Донбас-Україна» МДУ можна у будь-який час за телефоном: 

 

050-828-03-03

Освітній центр «Донбас-Україна» МДУ

 

Читайте також: Перелік населених пунктів, які знаходяться в зоні проведення АТО

Переглядів: 831 | Додав: Прес-центр