Головна » 2018 » Грудень » 14 » У Маріуполі відкриється ще один пункт роботи Юридичної клініки МДУ
13:14
У Маріуполі відкриється ще один пункт роботи Юридичної клініки МДУ

Юридична клініка Маріупольського державного університету надаватиме безоплатні правові консультації населенню на базі ще одного пункту – юридичної компанії «Правовий захист». Відповідний договір сьогодні підписали проректор з міжнародних зв’язків МДУ, професор Микола Трофименко і директор юридичної компанії, адвокат Сергій Косенко.

Пункт розпочне роботу з нового року. Студенти-правознавці консультуватимуть громадян щочетверга з 15:00 до 17:00 за адресою: вул. Громової, 63, офіс 306. У разі необхідності студенти зможуть отримати кваліфіковану допомогу від співробітників юридичної компанії «Правовий захист», що сприятиме підвищенню рівня консультацій.


Це другий пункт роботи Юридичної клініки МДУ. На сьогоднішній день консультанти Юрклініки допомагають маріупольцям по середах і п’ятницях з 15:00 до 17:00 на базі Центральної міської бібліотеки імені В. І. Короленка за адресою: пр. Миру, 93.


Юридична клініка МДУ була створена у 2007 році, щоб старшокурсники спеціальності «Право» отримували практичний досвід роботи за фахом під час надання безкоштовних юридичних консультацій соціально незахищеним верствам населення та проведення правопросвітницьких заходів. 


Юридична клініка надає послуги неповнолітнім дітям, студентам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям, інвалідам, пенсіонерам та іншим соціально незахищеним категоріям громадян. Студенти працюють під керівництвом викладачів кафедри права та публічного адміністрування МДУ і досвідчених юристів-практиків. 


Читайте також: У МДУ презентували платформу правових консультацій WikiLegalAid

Переглядів: 392 | Додав: Press