Головна » 2017 » Травень » 29 » У МДУ нагородили переможців конкурсу "Ларнака - врата Кіпру"
07:54
У МДУ нагородили переможців конкурсу "Ларнака - врата Кіпру"

26 травня на факультеті грецької філології Маріупольського державного університету в рамках Фестивалю науки пройшло нагородження студентів переможців та учасників міжнародного творчого конкурсу "Ларнака - врата Кіпру".

Перше місце зайняли Юлія Євженко та Ірина Белоусова, друге місце - Валерія Матчина, а третє місце - Поліна Харасахал. Грамоти та подарунки студентам вручили організатори конкурсу старший викладач кафедри грецької філології та перекладу Евеліна Рябченко і співробітник Організації туристичного розвитку м. Ларнака Нана Асмені Павлу, яка була на зв'язку в Skype. Вона пояснила учасникам, які були неточності в їх роботах, а також звернула увагу на особливості створення друкованої продукції рекламного характеру.

 

Конкурс "Ларнака - врата Кіпру" проходить щорічно з ініціативи Почесного Генерального консульства Республіки Кіпр у Маріуполі за підтримки Маріупольського державного університету та Організації туристичного розвитку міста Ларнака (Кіпр).

Метою конкурсу є вдосконалення у молоді навичок застосування інформаційних технологій, стимулювання незалежного мислення і винахідливості при підготовці друкованої та віртуальної продукції, формування єдиного інформаційного простору між Маріуполем та Ларнакою.

Читайте також: Доцент МДУ Сергій Пахоменко отримав нагороду Республіки Польща

Переглядів: 502 | Додав: Прес-центр